SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 70m² për shitje në lagjen Aktash
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
190873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
70m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në rrugën Agim Ramadani, një zonë shumë e përshtatshme banimi. Ndërtim i vjetër me arkitekturë dhe organizim funksional. E pajisur me lift dhe me kamera sigurie.

Është në katin e shtatë (7) të banimit, hapësira prej 70m² është e ndarë në dhomë dite, kuzhinë të ndarë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, një banjo dhe terasë. Posedon Çertifikatë pronësie (flete poseduese), ngrohje qendrore nga Termokos, gjithashtu hapësirë të mjaftueshme parkimi pranë banesës.

Çmimi: 80,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »