SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 84m² për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për #SHITJE banesë në lagjen Mati 1

84m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt afarist-banesorë në rrugën Atstrit Rrushi, një zonë e qetë dhe shumë e përshtatshme banimi, ndërtim i ri me arkitekturë dhe organizim shumë modern dhe funksional.

Është në katin e shtatë (7) të banimit, hapësira prej 84m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo dhe terasë. Është e mobiluar tërësisht me mobilie të reja. Ngrohja është qendrore.

Në këtë çmim përfshihet një garazhë dhe nje depo (podrum).

Afërsia me shkollën fillore Pavarësia dhe ambullanten e bënë këtë lokacion te favorizuar.

Çmimi: 70,000€ (i negociueshëm)

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com


#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »