SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 57m² për shitje në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
190879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
57m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi

Banesa ndodhet në një objekt banesorë në një zonë të qetë dhe shumë të përshtatshme banimi, ndërtim i vjetër me organizim shumë modern dhe funksional.

Është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 57m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, një dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, një banjo dhe terasë. Është e rinovuar tërësisht dhe e mobiluar në menyrë të veçantë. Posedon ngrohje qendrore. Gjithashtu hapësirë parkimi pranë banesës.

Çmimi: 80,000€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »