SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESË komode me Garazhë në Kalabri të Kompleksi DARDHA afër stacionit të Autobusëve
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
190882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet BANESA Komode me Qira në Lagjen Kalabria - Prishtinë të të Kompleksi DARDHA afër stacionit të Autobusëve. Kati i 3-të. Sipërfaqja (85m²).

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

- WC

- Ballkon (depo)

E mobiluar komplet me mobilje komode, nxemje qëndrore me Termokos, ashensor funksional me kartelë, hyrje e siguruar, interfon, mirëmbajtje etj..

Banesa posedon parking Privat (Garazhë)

- Çmimi 500 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »