SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera afer qendres
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
190887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera. Banesa gjendet te “Qafa” afer kafeve te vogla dhe ka 65m2. Banesa eshte e re , ne perfundim te punimeve dhe do te jete e gatshme per banim nga muaji maj. Banesa posedon : sallonin me kuzhine, nje dhome gjumi, ballkonin dhe depon. Banesa do te jete komplet e mobiluar. Tel: 045 529 000. Viber: +383 45 529 000.
Informata rreth publikuesit
ar
Prishtinë
045 529 000
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »