SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet ne shitje shtepia 126m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
126 m²
ID e produktit :
190889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ne shitje shtepia 126m2 ne Qender afer Xhamis se Madhe.
Shtepia posedon 1.26 Ari truall se bashku me shtepine dhe eshte ne nje pozite mjaft te favorshme banimi dhe e cila posedone te gjitha dokumentet e nevojshme (flete poseduese).

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »