SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 90m2 me qira në Qendër, në Shesh.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
190895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Shesh përball SWISS DIAMOND HOTEL dhe është në katin e 2-të.
Zyrja ka gjithsej 3 Njësi pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »