SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 300m2 me qira te Qendresa !DELTA
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
190896
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 300m2 me qira ne lagjen "Qendresa" posedon kater dhoma gjumi, sallon me kuzhine, disa ballkona, banjo po ashtu vlen te ceket se ka pishinen ,saunen, jakuzi, oborr me tavolina per skare etj, eshte e mobiluar ne menyre luksoze te gjitha orendite jane me mobilje italiane dhe gjermane, çmimi i diskutueshem, ofrohet me nje qira avans(depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »