SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)306/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
190897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi e Gatshme per Banim:

Shtepia ka 3.75 ari oborr dhe shitet me mobilje me te gjitha gjerat.

Shtepia eshte e gatshme per banim dhe ka Sallon,Kuzhine,4 dhoma gjumi,2 banjo.

Shtepia eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »