SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 14 ari Truall në lagjen Kolovicë
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:29
ID e produktit :
190901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 14 ari truall në lagjen Kolovica. Trualli është i përshtatshëm për ndërtim shtëpie dhe jetesë, ka infrastrukturën e nevojshme rrymën, ujësjellësin dhe kanalizimin, rrugën e asfaltuar. Posedon dokumentacion të rregullt. Pranohet edhe shitja e pjesërishme por jo më pak se 5 ari.
Çmimi është 7.000 euro për ari.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber ++38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »