SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.
Çmimi :
€206,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
190909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te 4 Llullat në rrugën Bajram Kelmendi.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka një Hapsirë të Madhe pune dhe një WC.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »