SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne rrugen C te Maxi 24
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:21
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
190931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me qira ne rrugën C mbrapa Maxi 24 Banesa gjindet ne katin e dytë dhe ka këtë renditje *Sallon me kuzhinë
*Tri dhoma gjumi ( ne njërën dhom banjo e veqant)
*Banjo
*Shpajz
*Ballkon
Çmimi 300 euro


Nr kontaktues tel+viber045905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »