SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Mat 1
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
190933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne mat 1 rr.Muharrem fejza
Banesa ka 58 metra katror gjindet ne katin e katërt dhe ka këtë renditje.
*Sallon me kuzhine
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa shitet komplet e mobiluar
Çmimi 47 000


Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »