SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira te Ambulanta ne Breg të Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira ne Breg të Diellit, te Ambulanta ne katin e 2, banesa është komplet e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi dhe ka kete renditje :

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 dhomë gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »