SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne mat 1 mbrapa Maxi24
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:40
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
190936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Mat 1 mbrapa maxi 24 ndërtim i alb vizionit
Banesa gjindet në kati 8 dhe ka këtë renditje
*Sallon me kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
*Shpajz
Banesa ka 85 metra katror
Çmimi për metër 750 euro

Ne kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »