SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA me QIRA ne B. DILLIT te STANDARTI
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë eshte ne Breg te Diellit te kompania Standart. Banesa eshte e ndërtuar me një kualitet të lart, ujë të ftohtë dhe të nxehtë 24 orë, rrymë me gjenerator kolektiv, mirëmbajtje, mobilje të reja dhe ështënë katin e I-rë dhe ka këtë renditje:

– Sallon
– Dhomë gjumi
– Kuzhinë
– Banjo
– Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »