SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira në Rrugën B te Banesat e Royalit
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
190941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me Qira në Rrugën B, te banesat e Royalit, objekt mjaft cilesor me hapsirë parkingu.

Banesa është në katin e 5 të komplet e mobiluar!

Përshkrimi i banesës:

►Sallonin me Kuzhin,
►1 Dhomë te Gjumit,
►Banjo,
►Korridor
►Ballkon.

Banesa është e kyqur ne Termokos!

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »