SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira te Qafa mbrapa ProCredit Bank
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
190943
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira te Qafa mbrapa ProCredit Bank e mobiluar ne tersi me kushte te mire banimi dhe ka kete renditje:

-Banesa leshohet per Familajr dhe Qift !

– Dhom dite me kuzhine,
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,
– Terasa,

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »