SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Ulpianë të Fontana
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
190944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banesa eshte në Ulpianë të Soliteri Nr 2, kati 12 lifti punon rregullisht.

*Banesa është e kompletuar e renovuar, nxemje me termokos.

Banesa ka këtë rënditje:

1 Sallon,

1 Kuzhinë me trapezari

1 Dhomë gjumi,

1 Banjo ,

1 Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona :

Website: www.access-ks.com 

Instagram : access.agency2

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel: 049.601.666 / 044.497.539
Informata rreth publikuesit
Barbana
Prishtinë
049601666
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »