SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qira rruges per germi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
190952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira per hamburger
Gjendemi rruges per germi perball pumpes benzinit.
Lokali ka podrum katin perdhese dhe katin e dyte
ı sukseshem me punu por suksesı eshte vetem pune dhe angazhım.
Invertari mund te blihetPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerta
Pristina
+383 44150737
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »