SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 42m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Madhësia :
42 m²
ID e produktit :
190966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 42m2 me qira te Qafa te Defacto.
Banesa (garsonierja) ndodhet ne katin e IX-te me lift dhe eshte e organizuar shume mire per nje qift.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »