SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje te Dodona !DELTA
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
190968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 400m2 ne shitje te lagja "Dodona" ndodhet ne nje pozite te favorshme te qytetit ku ka afer sherbimet komunale, shkollat, parkun etj
Posedon toke(truall) prej 2 ari si dhe te gjitha dokumentet e nevojshme per pronarin e ri, ne dy kate eshte e banueshme ndersa te tjerat ende jo
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »