SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY LOKALI ME QIRA BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Breg Diellit(afër Raiffaisen Bank) sipërfaqja:100m2
Lokali posedon:dy njësi,banjo dhe parking
Çmimi:500€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »