SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 137m2 ne shitje te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
137 m²
ID e produktit :
190973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 137m2 ne shitje te "4 llullat" ne nje pozite te favorshme e te frekuentuar, ka afer shkollen, sheshin, komunen
Me kete renditje tre dhoma gjumi, salloni me kuzhine, banjo, wc, dy ballkona me siperfaqe rreth 5m2 si dhe korridor me siperfaqe te mbuluar me pllaka italiane te cilsise se larte
Posedon dokumentacion te rregullt te gatshem per perkthim, ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar e gjitha me mobilje te kualitetit te larte kuzhina me te gjitha mjetet percjellese te teknologjise se fundit
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »