SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 10 ari truall në Bërnicë
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:38
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
190979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 10 ari truall ne Bërnicë, në periferi të Prishtinës, 7 km nga qendra, në një vend me pamje shumë të bukur. Vendi është i përshtatshëm për jetesë dhe i ka te gjitha kushtet urbanistike. Ka mundësi edhe për ndarje ne 5 ari.
Çmimi 5000 euro per ari.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »