SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane BQ526
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
190988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 150m2 dhe ka kete renditje: kuzhine, dy dhoma dite, dy dhoma gjumi, dy banjo, depo dhe kater ballkona. Banesa leshohet me qira me cmim prej 800euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »