SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 87m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '14
ID e produktit :
19099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Vellezrit Gervalla afer Entit Social, banesa posedon dy dhoma gjumi, Sallon, Kuzhine, Banjo si dhe Shpajzin, per meshum info mund te na kontaktoni
Informata rreth publikuesit
adil
Ferizaj
045619619
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »