SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre me qira ne Qender ZQ184
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
190993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet ne Qender ne rrugen Nene Tereze ne katin e III. Zyrja ka siperfaqe prej 33m2 dhe leshohet me qira me cmim prej 400euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »