SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NE SHITJE BREGU I DIELLIT
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
190994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje Breg Diellit(afër Raiffaisen Bank) kati:i katërt (IV)sipërfaqja:107m2
Banesa posedon:tre dhoma gjumi,sallon me kuzhin,dy banjo dhe dy ballkona
Çmimi:120.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »