SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 86m2 te Rruga B !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
190995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 86m2 te Rruga B
Banesa ka kete renditje:Sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy banjo,ballkonin dhe garazhen.Banesa eshte e mobiluar extra me mobilje te reja.
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »