SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 68m2 te Rruga B !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
190998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 68m2 te Rruga B
Banesa ka kete renditje:Sallonin me kuzhine,nje dhome gjumi, banjon,ballkonin dhe garazhen.Banesa eshte e mobiluar extra me mobilje te reja.
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »