SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 264m2 me qira ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
264 m²
ID e produktit :
191003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 264m2 me qira ne Veternik (lagjja Nic)
Shtepia eshte e mobiluar me enterier dhe pajisje moderne dhe ka kete renditje:
Perdhesa: Qendrimin ditor te lidhur me terpezari e kuzhine dhe terase,banjo.
Kati i pare: ka 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo dhe 2 ballkona.

Nenkulmi: Librarin apo bibloteken me kendin per pune dhe qendrimin ditor me hapesiren per qendrim ditor apo TV hapesiren.

Te tjerat: Oborri 3 ari i rregulluar dhe i rrethuar me gjelbrim, 2 vend per parkimin e dy veturave bunari per ujitje dhe garazha e pajisur me rezervuar te ujit 1000 litra dhe kaldajen me pelet, system i alarmit personal dhe sistemi i ftohjes Air conditioner.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »