SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit te furra Qerimi 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banes me qira ne Breg te Diellit, banesat e kuqe, afer shkolles fillore " Ismaili Qemaili " banesa eshte komplet e mobiluar,kati i 3-te, 120m2

Banesaka kete renditje:
>> tri dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333- 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »