SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen 10 ari toke ne shitje ne Bernic te Eperme !DELTA
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '18
Madhësia :
10 m²
ID e produktit :
191005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen 10 ari toke ne shitje ne Bernic te Eperme.
Parcela ne vete permban 10 ari toke me mundesi te ndarjes nga 5 ari per shitje.
Parcela gjendet 250m prej rruges se asfaltuar dhe ka rruge kadastrale deri ne parcelle, me te gjithe infrastrukturen percjellse:
-Uje
-Kanalizim
-Rryme
- Telefoni.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »