SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen në shitje në lagjen Mati I 74 m2 kati I
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen në shitje e cila gjendet në lagjen Mati I 74 m2 kati i I
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje te kualitetit të lart dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Dhomë per fëmijë
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 800 euro m2
Code 20007
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »