SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banesen në shitje te Rruga B pranë Maksi 24H 69m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
191017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm banesen në shitje te Rruga B pranë Maksit 24H 69 m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Koridor
*Dy ballkona
Cmimi 1000 euro m2
Code 20008
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »