SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I 72 m2 kati i III
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
191019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I 72m2 kati i III
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo + WC të veqant
*Ballkon
*Bodrum
*Garazhd
Cmimi 75000 euro (i diskutushem)
Code 20009
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »