SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NE KODREN E DIELLIT
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron #Banesen me #Qira#Koder te #Diellit.
Banesa ka sipërfaqe prej 86 m2 dhe është në katin e III-të.

Cmimi 450 Euro/muaji. (garazha +50€)

per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409

Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës.
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »