SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI ME QIRA NE VETERNIK
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
191027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri "L I S I", ofron #Shtepine me #Qira#NIC Lagje - #Veternik.

Shtëpia ka sipërfaqe prej ~260m2 dhe oborin prej ~3 Ari.

Cmimi 850 Euro/muaji.

Per me shume info, kontaktoni ne tel. 049 406 409.

Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës.
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »