SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
TOKA NE SHITJE ne Bernice te Eperme
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
191028
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Agjencioni për Patundshmëri "L I S I" ofron #Toke në shitje me sipërfaqe prej 10.0 Ari, e cila gjindet në #Bernice të #Epërme.
Toka mundet edhe të ndahet në dy sipërfaqe me nga 5.0 Ari.

Cmimi 5.500 Euro / Ari.

për më shumë info, kontaktoni në tel. 049 406 409

Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »