SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
BANESA NE SHITJE ne Kodren e Diellit
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191030
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Agjencioni për Patundshmëri "L I S I" ofron #Banesen në shitje me sipërfaqe prej 107m2, e cila gjindet në Lagjen #Aktash.
Banesa është në katin e III-të.

Cmimi 125.000 Euro.

per me shume informata, kontaktoni ne 049 406 409.

Qellimi ynë është përmbushja e kërkesave të klientëve dhe menaxhimin sa më efikas të kontratës. 🗞️
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »