SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori)389/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
191038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat ne Rr.12 Qershori me nga:

80.20 m2 K.5 me-Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo etj.

79.40 m2 K.5 me-Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo etj.

Banesat nuk jane te gatshme perfundojn ne fund te vitit 2019.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

(Qmime te Diskutueshme)

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »