SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me Qira ne Mati 1 e mobiluar 350 €
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
191039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me Qira ne lagjen Mati 1.
Banesa posedon:
-3 dhoma gjumi
-Dhome dite me kuzhine
-2 banjo
-Depo,
-Ballkon.
Komplet e mobiluar,
Mobilje te reja dhe moderne.


Çmimi : 350 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »