SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Dardani
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne Dardani, te Bashkesia e 3-te lokale, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 6-te, lift funksional, 55m2

Banesa ka kete renditje:
>> sallon dhe kuzhine
>> dhome gjumi
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 230€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
044333511
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »