SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira ne Arbëri mbrapa Ministrisë të Shëndetësisë
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
191055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira ne Arbëri mbrapa Ministrisë të Shëndetësisë, në katin Përdhesë, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Oborrin .
Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

045 505 723
049 622 300 Viber

e-mail: sadrialija@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
access
Prishtinë
049622300
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »