SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG DIELLIT - TE AMBULLANTA^
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
191057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjindet ne Breg te Diellit me saktesisht tek Ambullanta. Banesa gjindet ne ll-te, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje :

a.-sallon
b.-kuzhine (e veqante)
c.-dhome gjumi
d.-banjo
e.-teras.
f.-korridor

Banesa leshohet per familjare, ose persona qe punojne si dhe studenta

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 83 88 66
+383 49 83 88 66 - viber
email: search-agency@live.com
o.va
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »