SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY-HOME-VIP SHET 34ha ME SHTEPI NE rr PEJ PRISHTIN TE HOTEL NORA KLIN URGJENTISHT ME QMIM SHUM TE VOLITSHEM TE MOBILUR KOPLET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
19107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a KA NE SHITJE TROLLIN PREJ 34 ha ME SHTEPI NE MAGJISTRALEN PEJ-PRISHTIN KOKRETISH VETEM 250M LARG URES SE KLINES APO VETEM 50metra LARG HOTEL NORES TROLLI ESHT I PERSHTATSHEM PER SHUM VEPRITARI SI BIZNISORE ASHTU EDHE PER BANIM JETES KESHTU QE KA SHUM MUNDESI AFARISTE
SHTEPIA-TROLLI POSEDON-
1. DY DUGAJ ME NGA 150mkatrorr
2.NJE GARAZHD ME KANALL TE HAPUR PER SERVISIM TE ATOMJETEVE
3. KA NJA MAGACIN TE MBULUR ME SIPERFAQE MBI 200m KATROR
4.KA 3 BUNARE TE HAPURA ME UJ TE MJAFTUSHEM
5. KA BAZEN E NDERTUR PER TE HAPUR PUP BENZINIT
6.SHTEPIAJ E SHT E MOBILUR DHE KA MUNDESI JETESE TE ME NEJHERSHME NE TE DHE PER FILLIM TE GJDO AKTIVITETI BIZNISOR .
7.QMIMI I TERSISHEM I GJITH KETYRE 34ari ME SHTEPI E DYQANE ESHT SHUM I LIR DHE I DISKUTUSHEM KA MUNDESI DHE ME QERA TE IPET DERI NE SHITJE KA NJE QMIM SHUM TE LIR SHITET URGJENTISHT JU MIRPRESIM SA ME PAR ....TL +38649699964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
KLIN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »