SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#8 banesa me QMIM TË VOLITSHUM në kompleskin ARDITI GROUP(Fushë Kosovë)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
ID e produktit :
191076
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#8 banesa me QMIM TË VOLITSHUM në kompleskin ARDITI GROUP(Fushë Kosovë)...▪️Komplski ARDITI GROUP ka një ndërtim shum cilësor,banesat janë ndērtuar me standarte europiane...▪️Kompleksi gjendet afer rrugës DARDANIA dhe shkolles MIHAIL GRAMENO..▪️Banesat kanë këtē sipërfaqe:➖93.67m2(2+1)kati i 7....➖93.67m2(2+1)kati i 8...➖86.9m2(2+1) kati i 7....➖46.48m2(1+1) kati 7...➖90.84m2(2+1) kati 7....➖90.84m2(2+1) kati 8....➖90m2 (2+1) kati i 6....➖93m2 (2+1) kati i 8...Qmimi i VOLITSHUM info: +38345653447Facebook: Maison Patundshmëri alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »