SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88.5m2 (3+1) në shitje në Lagjen e Muhaxherëve.
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
191079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në objektin “Kulla e Muhaxherëve” dhe është në katin e 2-të.
Banesa ndodhet në një objekt të ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »