SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY-HOME-VIP-a ka ne shitje ne VITOMERIC 20ha ME QMIM NGA 250 ERO PER ARI ME QMIM SHUM VOLITSHEM
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
19108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI HOME-VIP KA NE SHITJE 20 ARI NE VITOMERIC TROLLI NODHET VETM 50 m LARG RRUGES KRYSORE DHE KA NJE POZICJON FEMOENAL ESHT SHUM I PERSHTATSHEM PER SHUM VEPRISTARI SI BIZNISORE SI PER BANIM PERKETHIMI I MENJEHRSHEM QMIMI SHUM I VOLITSHEM JU MIRPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
VITOMERIC-PEJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »